سیستم حمل کالا

1. پست پیشتاز (سراسر کشور)

این روش ارسال، یکی از مطمئن ترین و سریعترین روشهای حمل و نقل کالا در کشور می باشد. در عین حال تعرفه آن نیز مقرون به صرفه است. روش ارسال "پست پیشتار" برای کالاهای سبک و گرانقیمت مناسب است. تحویل پیشتاز زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پیشتاز به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده بستگی دارد که به ترتیب به شرح زیر است: استانهای همجوار - زمان تحویل یک روزه (نهایتاً 2 روز)* استانهای غیرهمجوار - زمان تحویل دو روزه (نهایتاً 3 روز)* استانهای دور - زمان تحویل سه روزه (نهایتاً 4 روز)* * محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد.

2. ارسال رایگان پیشتاز

همانطور که در بالا ذکر گردید برای رفاه حال مشتریان گرامی سایت، سفارشات بیش از یک میلیون تومان شامل ارسال رایگان پیشتاز خواهد بود. کدام کالاها شامل ارسال رایگان نمی شوند؟ کتاب ها و آلبوم ها بدلیل حجم و وزن زیاد، شامل ارسال رایگان پیشتاز نمی شوند.

3. پست سفارشی (سراسر کشور)

تعرفه ارسال سفارشات با پست سفارشی پایین تر از پست پیشتاز می باشد. و برای ارسال سفارشات سنگین مانند کتاب و آلبوم بسیار مناسب است. تحویل سفارشی زمان تحویل سفارشات با روش ارسال سفارشی بستگی به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از فرستنده دارد که به ترتیب به شرح زیر است: استانهای همجوار - زمان تحویل یک الی دو روز (نهایتاً 3 روز)* استانهای غیرهمجوار - زمان تحویل دو الی سه روز (نهایتاً 4 روز)* استانهای دور - زمان تحویل سه الی چهار روز (نهایتاً 5 روز)* * محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد. ارسال رایگان سفارشی همانطور که در بالا ذکر گردید برای رفاه حال مشتریان گرامی سایت، سفارشات بیش از 150 هزار تومان شامل ارسال رایگان سفارشی خواهد بود. کدام کالاها شامل ارسال رایگان نمی شوند؟ کتاب ها و آلبوم ها بدلیل حجم و وزن زیاد، شامل ارسال رایگان سفارشی نمی شوند.

4. تیپاکس

بي ترديد يكي از گزينه هاي موثري كه موجب تمايز خدمات شركت تيپاكس نسبت به ساير رقبا مي گردد سرعت و نوع سرويس درب به درب آن مي باشد. شبكه گسترده جمع آوری و توزیع اين شركت در سراسر كشور با عمل به شعار سازماني خود (سرعت، دقت، امنیت) نهايت مساعي خويش جهت درك واقعي از مفهوم مشتري مداري را به منصه ظهور مي رساند سرعت دریافت و ارسال محموله و کالای مشتریان در سریع ترین زمان ممکن دقت انجام پروسه جابجایی محمولات ارسالی با نهایت دقت امنیت نگهداری و امانتداری از کالاهای ارسالی مشتریان تا زمان رسیدن به مقصد برای مشاهده شعب های تیپاکس در شهر خود اینجا کلیک نمایید.

5. سامانه رهگیری مرسولات (سفارشات)

شرکت پست جمهوری اسلامی دارای سیستم یکپارچه ای است که رهگیری مرسولات پستی را در هر زمان از شبانه روز فراهم می آورد. سامانه آنلاین از طریق وب سایت و شماره تلفن واحد ارتباط مشتریان شرکت پست می توانید هر لحظه از شبانه روز از سرگذشت مرسوله خود مطلع شوید. newtracking.post.ir 021 84470000

سبد خرید